fbpx

Hakkımızda

 

2000 yılında; Prestij Grup olarak reklam, matbaa ve promosyon sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 2017 yılında Prestij Web olarak sadece web tasarım ve internet hizmetleri faaliyetleriyle aynı çatının altında devam etmektedir. Web sektöründe hızla gelişim gösteren firmamız giderek yaygınlaşan internet dünyasında esnafların da etkin bir şekilde yer almasını amaçlamaktadır. Yaratıcılık, tutku ve mesleğine saygı. Prestijli olmanın gereklerine ve alt yapısına sahip olan bizler, strateji, tasarım, grafik, intro animasyon videolar, medya planlama, dijital medya, mobil çözümler, ve halkla ilişkiler hizmetlerini bir arada vermekteyiz.

 

İlkelerimiz

 

• En güncel ve doğru veriyi internet kullanıcılarına sunmak,
• Firmaların web sitesi olsun olmasın internet üzerinden ürün ve hizmetlerini minimum maliyetle tanıtmalarını sağlamak,
• İnternet kullanıcılarının aradıkları hizmetlere ulaşmalarını sağlamak,
• Firmaların rehberlerimizi tanıtmak için düzenli olarak bastığımız broşürlerin arkasında yer almalarını sağlayarak reklam maliyetlerini minimize ederek daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlamak,
• Firmaların rehberimizdeki bilgileri vasıtasıyla uluslararası arama motorlarında (Google, Yandex vb.) yer almalarını sağlamak.

 

Neler Yapıyoruz ?

 

Prestij Web, Web Tasarım, Mobil Tasarım, İnternet Reklamcılığı ve Sosyal Medya Reklamcılığı alanlarında size özel profesyonel çözümler sunar. Her firma, markasının bilinirliğini arttırabilmek ve sürekliliğini sağlayabilmek için yeni reklam stratejileri belirler. İnternet reklamcılığı da bu stratejilerin vazgeçilmezlerinden biridir. Prestij ailesi olarak dijital ortamda atacağınız reklam adımlarının; başlangıcında, tasarımında ve sürekliliğinde size destek olarak firmanızın markalaşma yolundaki attığı bu adımları daha net, daha akılda kalıcı ve daha sempatik hale getiriyoruz.